خوزه رینا دروازه بان انتخابی اولیه لیورپول خواهد بود و همچنین توسط چندین نفر به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان روی زمین از نظر ورزش درجه بندی می شود. رینا که در سال 1982 در مادرید ایجاد شد، می‌تواند فرزندی باشد که بارسلونا گذشته و همچنین دروازه‌بان اتلتیکو مادرید، میگل رینا، که به‌علاوه منطقه خود را در جهان به نمایش گذاشت.

خوزه، تراشه کامپیوتری معروف به پپه، رینا کار ورزشی خود را با تمام آکادمی کودکان با باشگاه بارسلونا شروع  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد کرد، درست پس از آن که در ابتدا از کارمندان مرتب بارسلونا لذت برد. سال، به عنوان یک کنار ایجاد چند نمایش در مقابل لیورپول در نیمه نهایی با دیگ یوفا. در این زمان از سال، این فرد از کادر اولیه بارسلونا شما کم شده است و همچنین در سال 2002 به ویارئال قرض داده شده است و تغییری طولانی مدت در سال 2004 ایجاد کرده است، این فرد بیش از 100 بازی برای باشگاه گلف شما انجام داده است. رینا در مورد لیورپول در سال 2005 و در همان زمان رافائل بنیتز، مدیر باشگاه، موافقت کرد، که در مورد حیوان خانگی شما توضیح داد که بهترین دروازه بان جهان است.

رینا بلافاصله انتخاب شد زیرا دروازه بان انتخابی اولیه با آنفیلد، اولین بازی خود را در تقابل با بخش ولزی ایجاد کرد. درمان کلی جامعه در لیگ Champs Little واجد شرایط بازی ویدیویی در تاریخ 1 ژوئیه مربوط به سال 2005 به اضافه یک ماه تقویمی پس از آن این فرد بود. پوشش اولیه خود را در مورد کارکنان سراسر کشور خود در جهان به دست آورد.

اسپانیایی خاص به طور ناگهانی در میان همه دنبال کنندگان لیورپول ترجیح داده می شود، که به دلیل پیوند صحیح خود با بسکتبال شناخته شده است و همچنین اتهامات بزرگ او شما را نجات می دهد، او قبلاً با هشت جریمه که این فرد تجربه کرده بود موثرتر ذخیره می کرد. در فصل قبل از سال همراه با ویارئال. این فرد در دوره ابتدایی سال خود با لیورپول، منطقه ای از کارکنان بوده است که در آن سند باشگاه گلف در مورد 14 عنوان بازی متوالی بدون دریافت هدف ایجاد شده است.

در پایان با توجه به زمان اولیه سال خود با لیورپول، رینا در مقابل گلف پیگ ایالات متحده آمریکا از داخل FA Pot Ultimate لذت برد. یک بازی ویدیویی باورنکردنی مرحله نتایج خاص را با 3-3 درست بعد از مدت زمان بیشتر مشاهده کرد و همچنین مسابقه تا ضربات شارژ بعدی انتخاب شده است، عکس فوق‌العاده خاص بعدی فقط با صرفه‌جویی در تعداد ضربات گلف هام برای توانایی برای محافظت از هر انفجار 3-1 از موفقیت قرمزهای خود.

درست پس از 60 عنوان بازی اولیه خود برای قرمزهای شما، رینا هدفی را در 28 بازی تکمیل نکرده بود، و یک سند جدید باشگاه گلف را ایجاد کرد که معمولاً قبلاً از ری کلمنس معروف استفاده می شد. پس از آن که در چه فصلی از سال، این فرد یک بار دیگر از زمانی که لیورپول چلسی را فتح کرد، در مورد جریمه های نیمه نهایی لیگ Champs Little به راحتی در دسترس بوده است، این فرد تنها با نشان دادن داخل Eu Pot Ultimate، ردپای پدرش را پیاده کرد. قرمزها با نتیجه 2-1 اشتباه کردند تا بتوانند میلان فعلی را در بازی نهایی جایگزین کنند.

رینا با داشتن بیش از 300 بازی برای کادر اولیه شما، با لیورپول در این فصل و همچنین علیرغم این واقعیت که او باید انتخاب اولیه را از زمان دروازه بان با توجه به سهم خود در سراسر کشور در سراسر کشور به دست آورد، با یک قرارداد جدید و نیم ساله با لیورپول موافقت کرد. قبلا به یک داستان لیورپول تبدیل شده است.